Ferhatpaşa Mah. Yeditepe cad. No:118 Kat:2 Ataşehir/ İstanbul
Bizi Takip Et:
Ümraniye/İstanbul
+90 216 505 8263

Verdiğimiz Hizmetler İşletmeniz İçin Dizayn Edildi

Sizleri düşünerek hizmetlerimizi geliştirdik. Ekibimiz ve çözümler işletmenizin baştan-uca ihtiyaçları için tasarlandı.

*Tüm hizmetlerimizin referansları mevcuttur.

Intro

Öne Çıkan Hizmetlerimiz

E-Ticaret

E-Ticaret Yönetim ve Danışmanlığı

Sizi sıfırdan E-Ticaret’e hazırlıyoruz. Trendyol, N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti, EPTTAVM, Gittigidiyor vb. gibi dilediğiniz pazaryerlerinde mağazalarınızı sizin adınıza biz açıyoruz, başvuru takibini biz yapıyoruz, ürünlerinizin fotoğraflarını düzenliyoruz, ürünlerin e-ticaret sitenize ve pazaryerlerine, SEO uyumlu başlık, içerik, zengin ürün özellikleri ve uygun görsel formatıyla üst sıralarda listelenmesi için ilan düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz, grafik tasarımlar ve banner-afiş tasarımlarını hazırlıyoruz. Pazaryerleri reklamlarının yönetimini yapıyoruz, tüm mağazalarınız ve e-ticaret sitenizin aylık istatistiklerini takip ederek profesyonel planlama yapıyoruz. Kısacası biz sizin yerinize tüm e-ticaret altyapınızı sıfırdan kuruyor, yıl boyunca oluşturulan siparişlerin takibini yapıyor ve e-ticaret altyapınızın tamamını yönetiyoruz. Size sadece satılan ürünlerinizi kargolamak kalıyor…

Tasarım

Grafik Tasarım Hizmetleri- Kurumsal Kimlik

Firmanızın marka bilinirliği arttırmak için yaratıcı, sizi yansıtan, sektörünüze uygun kurumsal kimlik çalışması yaparak markalaşma yolunda önemli bir adım atmanızı sağlıyoruz. Kurumsal kimlik, bir markanın görünümünü oluşturur. Genel olarak logolar, web siteleri, antetli kağıtlar, kartvizit tasarımları ve sosyal medya platformları bir kurumsal kimliği yansıtır. Şirketinizin profesyonel sunumu için birleşik bir kurumsal kimlik esastır. Belirli bir renk paleti ve yazı tipleri kullanarak, tutarlı logo yerleşimi kullanarak ve basılı malzeme ile çevrimiçi iletişim arasında aynı uyumu koruyarak profesyonel tavrınızı geliştirebilirsiniz.

Web Hizmeti

Web sitesi Yazılım ve Tasarım Hizmetleri

İnsanlar, kişilerden ziyade artık sitelere daha çok itimat etmekteler. Güvenilir ve düzgün çalışan bir Web Site sizin prestijiniz ve güvenirliliğiniz için en önemli ve olmazsa olmaz bir adımdır ve web sitesi artık markaların vitrini haline gelmiş durumdadır. Bizler de bu ihtiyacınıza yönelik sizi dinliyor ve size en güncel tasarımları hazırlıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlık

Markanızı dijital dünya içerisinde konumlandırmanız gereken en stratejik noktalardan biri de Sosyal Medya’dır. Markanızın bilinirliği ve devamlılığı için Sosyal Medya hem mükemmel bir araç hem de olmazsa olmazdır. Sosyal Medyanın yazılı kuralları yoktur. Bu noktada önemli olan doğru medya planlamasının yapılıp; hedef kitlenize uygun görseller ile müşterilerinizin dikkatini çekmektir. Sosyal Medya’yı en etkin şekilde kullanabilmenizi sağlamak için buradayız.

Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi ve Tasarımı

Markanızı ve listelenen ürün/hizmetlerinizi öne çıkarmak için Web Siteniz, Pazaryerleri, Google ve Sosyal medya reklam yönetimi yapıyoruz. Reklam yönetimi ile hem var olan müşterileriniz hem de yeni müşterileriniz için size dijital dünyada daha da büyümeyi vaat ediyoruz.

Basılı Ürünler

Katalog Tasarımı

Müşteri ziyaretlerinde, fuarlarda tanıtımı yaptığınızda insanların katalog aracılığı ile ürün veya hizmetiniz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olurlar. Unutmamanız gereken en önemli şey sizi en iyi sunduklarınız anlatır.